Hizmetler


UZMAN KURTARMA SİSTEMİ

Firmamızdaki araçların tümü kayar kasa sistemlidir. Bu sayede hasarlı ya da hasarsız araçlarınız çekilirken zarar görmez. Aracınız kurtarıcı üzerindeyken tüm mesuliyet bize aittir. Aracınız servislerden ya da teslim alınırken eksiksiz teslim alınır. Eksik parça olması halinde tarafınıza bilgi verilir, onayınız alınması durumunda aracınız teslim alınır. Şoförlerimizin tamamı ileri sürüş eğitimli ve profesyoneldir. İsteğiniz dahilinde araçlarınız oto parkımıza çekilerek güvenlik altına alınır. Memnuniyetiniz için elimizden gelen her şey yapmaya hazırız.

Bilgi tecrübe ve yaratıcılığa dayalı hizmet anlayışımızla müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kuruyoruz. Karşılıklı güvene dayanan iş ortamları oluşturuyoruz.

Oto kurtarmaya dahil tüm ihtiyaçlara alternatif çözümler üretiyoruz.

EXPRESS OTO KURTARMA 7 GÜN 24 SAAT YANINIZDA!

Ne koşulda olursa olsun araç çekme, kurtarma ve taşıma ile ilgili bilgileri bize bildirdiğiniz andan itibaren, tecrübeli çalışanlarımızla anında çözüm üreten firmamız günün 24 saati hizmetinizdedir. Kullandığımız ileri teknoloji ve gelişmiş alt yapı sistemleriyle yolda kalan araçların çağrısına cevap vermekteyiz. Deneyimli personelimiz ile en kısa sürede sizin için en iyi hizmeti sunuyoruz. Kurtarma ve yükleme çalışmalarında Türkiye’nin büyük bir bölümüne hizmet veriyoruz. Yolda kalan aracınızın sizin için bir sorun olmasını önlüyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmet sunarak memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz.

OTO KURTARMA HİZMETİ HİÇ BU KADAR ÇEKİCİ OLMAMIŞTIR

Express Kurtarma için müşterilerin bireysel memnuniyeti en önemli unsurdur. Bu amaçla müşterilerinden çağrı geldikten sonraki ortalama bekleme süresi, aracın kusursuzca alınıp, zamanında servise teslimi, koordineli bir şekilde yapılmaktadır. Amaç sorun-arıza durumunda hızlı bir şekilde çözüm üreterek müşteri mağduriyetini en aza indirmektir.

HEDEFİMİZ: DAHA FAZLA ARAÇ, DAHA GENİŞ KİTLELER, DAHA KALİTELİ HİZMET POLİTİKASI.

Kurulduğu günden beri araç çekme ve kurtarma faaliyetlerinde iyi bir kariyer edinen firmamız, kurtarma ve yükleme çalışmalarında bölgenin büyük bir bölümüne hizmet veriyor. Hizmet alanında hedef kitleye anında çözümler üreten Express Kurtarma, daha fazla araç ile daha geniş kitlelere hizmet sunmayı hedeflemektedir.