Hakkımızda


ÇEKİCİ HİZMETİNDE ÇOK ÇEKİCİYİZ!

Beklenmedik bir anda gelir aksilikler, kazalar. Hazırlıksız olarak yakalanır insan onlara. Yaşanan tatsız olayların üstesinden gelebilmek hem maddi hem manevi olarak güç ister destek ister. İşte bu zamanlarda Express Oto Kurtarma tecrübesini konuşturarak oluşan mağduriyetinizi en aza indirgemekte, sorunların artmasını önlemektedir. İşini bilen personeliyle, gerekli tüm teknik eleman ve teçhizatıyla zamanında yapılan müdahale ile araçlarınız güvenle kontrol ve koruma altına alınmaktadır. Express Kurtarma; sektöre giriş yaptığı 1998 yılından bugüne kadar yolda kalan her aracın kurtarıcısı olarak hizmet vermiş, deneyimi ile hedef kitlesi için güvenin simgesi olmuştur. İleri teknolojisi ve gelişmiş altyapı sistemleriyle yolda kalan her aracın çağrısına cevap veren firma, deneyimli personeli ile en kısa sürede en iyi hizmeti sunarak hedef kitlesinin yanında olmuştur.

OTO KURTARMA HİZMETİ HİÇ BU KADAR ÇEKİCİ OLMAMIŞTIR

Express Kurtarma için müşterilerin bireysel memnuniyeti en önemli unsurdur. Bu amaçla müşterilerinden çağrı geldikten sonraki ortalama bekleme süresi, aracın kusursuzca alınıp, zamanında servise teslimi, koordineli bir şekilde yapılmaktadır. Amaç sorun-arıza durumunda hızlı bir şekilde çözüm üreterek müşteri mağduriyetini en aza indirmektir.

HEDEFİMİZ: DAHA FAZLA ARAÇ, DAHA GENİŞ KİTLELER, DAHA KALİTELİ HİZMET POLİTİKASI.

Kurulduğu günden beri araç çekme ve kurtarma faaliyetlerinde iyi bir kariyer edinen firmamız, kurtarma ve yükleme çalışmalarında bölgenin büyük bir bölümüne hizmet veriyor. Hizmet alanında hedef kitleye anında çözümler üreten Express Kurtarma, daha fazla araç ile daha geniş kitlelere hizmet sunmayı hedeflemektedir.